O Nas

   Bikes Bazaar powstał, aby kreować estetyczny rowerowy świat, rower to nie tylko przedmiot, ale przede wszystkim styl życia. Rower musi być funkcjonalny, wygodny i wytrzymały to jest dla nas podstawą. Dodajemy do tego szczyptę elegancji i nowoczesnego wyglądu i tak powstaje Moonlight - nasza autorska marka rowerów.  Jesteśmy dumni z tego, że są projektowane i składane ręcznie w Polsce ze zwróceniem uwagi na każdy detal. W rowerach Moonlight stawiamy przede wszystkim na jakość i oryginalny wygląd.

Rowery Moonlight projektujemy mieszając styl klasycznego holendra z nowoczesnym designem. W swojej ofercie posiadamy oryginalne rowery miejskie oraz cruisery, designerskie gadżety i akcesoria oznaczone marką Bikes Bazaar. Nie produkujemy rowerów masowo, każdy model jest indywidualny i jest dla Nas mini dziełem sztuki, wykonywanym ręcznie od podstaw. Korzystamy z pomocy najlepszych specjalistów z całej Europu z zakresu doboru komponentów, ram i lakierów.

Z pasji do rowerów narodził się pomysł tworzenia sztuki rowerowej. Pod tym pojęciem kryją się przedmioty, meble wykonywane z części rowerowych.  Zapraszamy do działu Bike Art.

 

 

 

 

 

‘’ Design is destiny in Our hand  fate in Your eyes ”